В Ізраїлі відкрили електродорогу з бездротовою зарядкою

У Тель-Авіві, столиці Ізраїлю, відкрили електродорогу з бездротовою зарядкою.

Проект розробив муніципалітет Тель-Авів-Яффо разом з компаніями ElectReon і Dan Bus Company у рамках програми популяризації електромобілів і зниження рівня забруднення повітря, передає ruscable

В якості тестової ділянки автори проекту вибрали дорогу протяжністю близько двох кілометрів від залізничної станції Тель-Авів-університет до зупинки Клатцкін. Фрагмент маршруту у 600 метрів у вересні 2020 року оснастили котушками, зробивши дорогу електричною.


"У найближчі тижні пройдуть пробні запуски, і тільки потім електробуси почнуть курсувати регулярно, — розповіли у муніципалітеті. – Будівництво електричної дороги для зарядки громадського допоможе поліпшити якість повітря в місті і зробить Тель-Авів-Яффо першим містом у світі, яке почне широко використовувати бездротову зарядку автобусів".

Система, що заряджає електротранспорт під час руху, складається з набору мідних котушок, які знаходяться під асфальтом. «Енергія передається від електромережі до дорожньої інфраструктури і заряджає машини, — повідомила ElectReon. - У транспорті, на підлозі, встановили приймачі для передачі енергії безпосередньо до акумулятора під час руху».

Dan Bus Company збирається проводити випробування і перевірку якості електродороги близько двох місяців. Якщо тести виявляться успішними, компанія dan Bus Company запустить регулярні поїздки по маршруту. Влада, у свою чергу, розгляне можливість побудувати більше інноваційних доріг у місті.

Проект фінансується як з приватних, так і з державних джерел.

В рамках програми влада також планує розмістити зарядні станції для електромобілів і пустити по майбутніх електродорогах вантажний транспорт і персональні авто.

Нещодавно ElectReon оголосила про завершення перших випробувань електричної дорожньої системи у Бейт-Янаї в Ізраїлі. Також компанія займається двома схожими проектами у Німеччині та Швеції. Перша дорога повинна з'явитися вже на початку наступного року і з'єднати навчальний центр енергетичної компанії EnBW у німецькому Карлсруе з місцевою системою громадського транспорту, а друга простягнеться від міста Вісбю до аеропорту.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: