В Ізмаїлі запустили сонячну станцію потужністю 8,6 МВт

В Ізмаїлі (Одеська область) ввели в експлуатацію сонячну електростанцію потужністю 8,6 МВт.

Проект реалізувала компанія UDP Renewables спільно з словацькою компанією E-Group, передає uare.com.ua.

СЕС «Порт-Солар» має понад 25 700 сонячних панелей виробництва Jinko Solar і займає площу 16 га. Станція генеруватиме близько 11 830 МВт-год електроенергії у рік - цього достатньо для забезпечення потреб щонайменше 3,2 тис. домогосподарств.

«Ми підтримуємо перехід на 100% відновлюваної енергетики в енергобалансі країни, – зазначив керівний партнер компанії UDP Renewables Сергій Євтушенко. – Для реалізації проекту «Порт-Солар» ми залучили досвідченого міжнародного інвестора – компанію E-Group і найкращих фахівців у галузі».

Генеральним підрядником проекту виступила ГК «Метрополія».

У будівництві СЕС було використано обладнання українського виробництва вартістю понад 44,5 млн грн. Загальна сума сплачених податків – близько 3,26 млн грн. На станції створено 135 робочих місць.

«UFuture та UDP Renewables працюють над тим, щоб виробництво енергії в Україні відповідало найкращим світовим практикам екологічної безпеки та енергоефективності, – наголосив засновник UFuture Василь Хмельницький. - Наша мета – понад 300 МВт до 2022 року, на даний момент ми йдемо за планом, поступово реалізуючи проекти в регіонах із найвищою сонячною активністю – Одеській, Запорізькій, Херсонській і Миколаївській областях».

СЕС «Порт-Солар» дозволить скоротити викиди діоксиду вуглецю на 13,5 тис. тонн у рік.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка