В Івано-Франківську ініціативні громадяни можуть отримати 20 тис грн на екологічні та енергоефективні проекти

В Івано-Франківську ініціативні містяні можуть отримати 20 тисяч гривень на екологічні та енергоефективні проекти.

Для цього необхідно взяти участь у конкурсі, який проводиться цього разу під гаслом "Роби зміни" в рамках програми "Міські Ґранти", започаткованої платформою "Тепле Місто".

Проекти мають бути некомерційними, корисними для міста і громади та відповідати тематичним напрямкам, серед яких

- міський простір: міське середовище, вуличні меблі, зелені зони, дружність міста до всіх груп мешканців

- екологія та енергоефективність: демонстраційні проекти, змагання, квести

- розвиток прогресивного підприємництва: проекти, направлені на активізацію в бізнес-середовищі міста інтелекту, спроможності, сталості та взаємодії з іншими

- прогресивна освіта: неформальна, альтернативна, сучасна, практична, а також ініціативи, пов'язані зі змінами традиційної системи освіти

- стала мобільність: велосипедний рух, пішохідний рух, громадський транспорт

- гарячий спорт: вуличний спорт, масовий спорт, рекреаційні активності в місті;

- сучасне мистецтво: події, виставки, мурали, перформанси, просвітницькі проекти

Команда платформи "Тепле Місто" не бере участь в оцінюванні проектів - переможців обирають незалежні експерти, яких запрошують для кожної хвилі "Міських Ґрантів".

Після завершення прийому заявок експерти оцінюють надіслані проекти за 8 критеріями, такими як актуальність, зрозумілість, інноваційність, ефективність та стійкість проекту, компетентність команди, залучення цільової аудиторії та тому наскільки проект сприяє розвитку співпраці між жителями, організаціями та установами, розповідає координатор програми "Міські Ґранти" Назарій Максимів.

«8-10 команд, які отримали найбільшу кількість балів проходять у ІІ тур, - зауважує він. - Після співбесід з незалежною комісією експерти визначають 4 проекти, які отримають організаційну та фінансову підтримку від платформи".

Івано-франківці можуть подавати заявки на конкурс до 21 вересня включно. Цьогоріч загальний бюджет конкурсу збільшився з 60 до 80 тисяч гривень і максимальна сума на один проект сягнула 20 тисяч гривень.

Аплікаційна форма, бюджет та умови участі знаходяться за посиланням

Платформа "Тепле Місто" започаткувала програму підтримки прогресивних міських ініціатив під назвою "Міські Ґранти" у 2015 році. Платформа на конкурсній основі надає організаційне сприяння та фінансову підтримку (ґранти) соціальним проектам та ініціативам, направленим на сталий розвиток Івано-Франківська. Загалом вже було підтримано 25 таких проектів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка