В Івано-Франківській області побудують найбільшу в світі газову установку на біометані вартістю 80 млн євро

фото з сайту zorg.ua

23 червня Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, місцеві урядовці Івано-Франківська та голова Правління NAWARO BioEnergie AG Фелікс Гесс підписали спільний Меморандум про співпрацю. 

Офіційний документ передбачає будівництво у Івано-Франківській області (Городенківщина) заводу  з виробництва промислового біогазу - біометану з метою безперебійного та якісного енергозабезпечення в рамках підвищення конкурентоспроможності та сприяння економічному розвитку області, йдеться у офіційному повідомленні Держенергоефективності.

Газову установку має побудувати німецька компанія NAWARO BioEnergie AG. 

«Ми побудували дві подібні установки у двох містах Німеччини. Сім років вони успішно функціонують. Зараз ми хочемо побудувати подібну установку в Івано-Франківській області і це буде найбільша в світі газова установка на біометані», - зауважив голова правління компанії-інвестора Фелікс Гесс.

Крім того, Гесс додав, що будівництво біогазової установки в Івано-Франківську «буде найбільшим газобудівним проектом, який дозволить самостійно забезпечувати область газом, без імпорту та закупки його за кордоном». 

За рік завод вироблятиме 50 млн кубометрів газу. На його будівництво попередньо заплановано витратити близько 80 млн євро іноземних інвестицій. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка