В Італії з’явиться служба каршерінгу електромобілів

В Римі і Турині наступного року має з’явитися служба короткострокової  оренди електромобілів з похвилинною або погодинною оплатою – так званий, каршерінг. Відкриє її група BOLLORÉ, що перейняла принцип роботи мережі AUTOLIB', яка працює в Парижі, повідомляє Еuromag.ru

Оголошуючи новину про впровадження служби в Італії, голова групи Венсан Боллоре нагадав про роль держави у виробництві електромобілів Blue Car, які є частиною паризької системи прокату AUTOLIB'. Саме в Італії у співпраці з компанією Pininfarina був випущений перший автомобіль групи. З вересня цього року їх почали виробляти і у Франції на заводі Renault.

Служби прокату електромобілів у Римі (BlueRoma) і Турині (BlueTorino) розпочнуть свою роботу в другому кварталі 2016 року.
 
У столиці країни спочатку з'являться 150 автомобілів, 200 станцій і 210 стійок зарядки. Мета компанії - збільшити ці цифри до 2018 року до 1000, 500 і 2000 відповідно. 

У Турині до 2018 року планується досягти показників у 400 машин, 200 станцій і 210 стійок зарядки.

На сьогоднішній день у розпорядженні італійської столиці знаходиться всього дві служби прокату - муніципальна, що нараховує всього 10 електромобілів, і мережа Enjoy, яка на даний момент не функціонує повноцінно. 


Для довідки. Каршерінг (англ. Carsharing) - вид короткострокової оренди автомобіля з похвилинною або погодинною оплатою, що часто використовується для коротких поїздок у місті. 

Каршерінг дозволяє заощадити до 70% сукупної вартості транспорту для своїх учасників, так як вони оплачують тільки час, коли реально використовують автомобіль. Учасники каршерінг-клубів відзначають 47% зростання використання громадського транспорту, 10% зростання кількості поїздок на велосипеді і 26% зростання піших прогулянок. Це можна пояснювати більш ефективним використанням автомобіля, відмовою від необов'язкових поїздок.

Пункти каршерінку, у порівнянні з довгостроковою орендою авто, працюють 24 години на добу, 7 днів на тиждень; система бронювання, взяття і повернення машини тут автоматизована. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка