В Італії відкрили багатопаливну автозаправку на відновлюваних джерелах енергії

В Італії на автомагістралі Мілан-Лаги A8 відкрили нову заправну станцію з альтернативними видами палива.

Заправку побудували в рамках проекту «Cre8 — створення АЗС майбутнього», розробленого паливним рітейлером Q8 для просування альтернативних видів палива, передає nefterynok.info

На додаток до традиційних видів палива, Q8 Villoresi Est пропонує зріджений вуглеводневий газ (ЗВГ) і метан. На заправці також розташовані дві зарядні станції для електромобілів: 50 кВт постійного струму і 43 кВт змінного струму.

При будівництві АЗС Villoresi Est розташованої у муніципалітеті Лайнаті (Мілан) були використані матеріали, придатні для вторинної переробки. Електроенергія для обладнання АЗС генерується відновлюваними джерелами.

Проект «Cre8» передбачає будівництво 30 багатопаливних автозаправних станцій і фінансується Європейським Союзом за рахунок коштів Фонду Connecting Europe Facility (англ., об'єкти, що з'єднують Європу).

"Заправка розташована на одній з головних магістралей, що з'єднують Італію і Європу, і є однією з найбільш значних інвестицій в розподільну мережу KPI», — заявив Джузеппе Заппала, генеральний директор Q8 Italia.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка