В Іспанії встановлять першу плавучу вітрову турбіну потужністю 2 МВт

Компанія Saitec Offshore Technologies та відкрита морська енергетична платформа BiMEP підписали контракт на встановлення плаваючого вітрогенератора DemoSATH біля узбережжя Іспанії, повідомляє Оffshorewind.biz.

DemoSATH – вітрогенератор потужністю 2 МВт, встановлений на бетонному плавучому фундаменті. Конструкція буде шириною приблизно 30 метрів і довжиною приблизно 67 метрів, та збиратиметься в порту Більбао. Звідти вітрогенератор буде буксируватися до місця кріплення, в двох милях від узбережжя, де море глибиною близько 85 метрів.

Вітротурбіну мають ввести в експлуатацію до кінця 2021 року. Після підключення до енергомережі, DemoSATH, як очікується, постачатиме електроенергію майже до 2000 будинків.

Основна мета проекту - проаналізувати роботу вітрогенератора в реальних експлуатаційних та екстремальних умовах, зібрати дані та отримати реальні знання з побудови, експлуатації та обслуговування агрегату. Пілотний проект триватиме три з половиною роки: 18 місяців на планування та будівництво, з наступним дворічним етапом експлуатації.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка