В Іспанії власники електромобілів Volvo зможуть проїжджати 1000 кілометрів за 5 євро

Iberdrola та Volvo Car España підписали угоду про співпрацю з метою сприяння стійкій мобільності. Енергетична група буде пропонувати рішення щодо зарядки лінійки автомобілів Recharge в Іспанії.

Рішення покликане полегшити зарядку електромобілів своїх клієнтів. Крім того, клієнти зможуть скористатися тарифом на електроенергію Iberdrola Electric Vehicle Plan, який дозволяє користувачам проїжджати 1000 кілометрів за 5 євро, що вдесятеро дешевше, ніж дизель або бензин. Пропозиція також включає шість місяців безкоштовної зарядки в будь-якій точці загальнодоступної мережі Iberdrola, інформує Saur Energy.

Використовуючи інфраструктуру, яку Iberdrola надаватиме автовиробнику, користувачі лінійки Volvo Recharge будуть заряджати акумулятори своїх електричних автомобілів на 100% «зеленою» енергією.

Компанія Iberdrola оприлюднила план стійкої мобільності, інвестуючи 150 мільйонів євро, за допомогою яких вона збільшить кількість своїх пунктів зарядки електромобілів. Ініціатива передбачає встановлення близько 150 000 пунктів зарядки в будинках, компаніях та на дорожній мережі загального користування в містах, а також на головних магістралях та дорогах протягом наступних п’яти років.

Завдяки прагненню до розгортання високоефективних зарядних пунктів компанія встановлюватиме надшвидкі (350 кВт) зарядні пункти кожні 200 км, зарядки на 150 кВт кожні 100 км та зарядні пункти 50 кВт кожні 50 км.

У 2019 році Volvo досягла поставленої в 2017 році мети - мати електрифіковану версію всіх своїх автомобілів. В Іспанії лінійка гібридів Volvo Recharge тепер пропонує сім моделей та дванадцять версій із нульовими викидами. Також компанія Volvo поставила завдання зменшити вуглецевий слід своїх автомобілів на 40% між 2018 і 2025 роками.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка