В Іспанії представили зарядні станції для електрокарів, що повторно використовують вживані акумулятори

Іспанські компанії Repsol та Ibil запустили першу зарядну станцію для електромобілів із системою накопичення енергії. Система повторно використовує акумулятори від електробусів.

Енергетична багатонаціональна компанія Repsol та постачальник зарядних станцій для електромобілів Ibil, що базується в Іспанії, запустили зарядну станцію для електромобілів із накопичувачем енергії з використанням вживаних акумуляторів. Станція розташована на дорозі неподалік від міста Толоса, пише PV-magazine.

Проект має низку переваг: ​​він дозволяє встановлювати точки швидкої зарядки (50 кВт) у місцях, де це досі було неможливо через відсутність електричної енергії, або технічні труднощі. Зарядна станція підходить практично для встановлення у будь-якому місці, адже займає мінімум простору – менше одного квадратного метра.

Завдяки вживаним акумуляторам потужність мережі, необхідна для надання послуги, знижена на 70%. Таким чином, точка швидкої зарядки потужністю 50 кВт може бути введена в експлуатацію з підключенням до мережі на 15 кВт. Крім того, це значно знижує експлуатаційні витрати на інфраструктуру до 50%, в основному за рахунок більш низької контрактної потужності.

Нова зарядна станція в Толосі стає частиною мережі електричних зарядок Repsol, однією з найважливіших в Іспанії. Компанія налічує більше 250 точок, в тому числі 70 точок швидкої зарядки, більшість з яких розташовані на станціях обслуговування.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка