В Іспанії побудують 169-мегаватну сонячну станцію з системою стеження за сонцем

У місті Куенке(Іспанія) побудують сонячну електростанцію потужністю 169 МВт з системою стеження за сонцем.  

Проект Olmedilla реалізує Hive Energy, яка отримала попереднє схвалення планування "Autorización Administrativa Previa', передає world-energy.org

СЕС займатиме 420 гектарів. Одноосьова система монтажу сонячних панелей була обрана для оптимізації вироблення електроенергії  за рахунок збільшення сонячної генерації протягом усього дня. «Перехід до використання сонячних трекерів дозволяє нам здійснювати великомасштабні поставки з меншими витратами для підтримки переходу до нульового вуглецевого майбутнього», – каже генеральний директор Hive Spain Луїс Мартінес Ерміда.

Передбачається, що сонячна електростанція буде забезпечувати електроенергією понад 52 000 іспанських домогосподарств у рік.

Ізраїльський менеджер інфраструктурного фонду Noy Fund придбав контрольний пакет акцій проекту Olmedilla Solar Park в лютому і надаватиме довгострокове фінансування для розвитку, працюючи зі своїм місцевим партнером Eranovum Energy.

Будівницво СЕС розпочнеться у грудні 2020 року, а введення в експлуатацію очікується до кінця 2021 року. Контракт на EPC був укладений з ACISA (входить в ALDESA group, одну з найбільших будівельних груп в Іспанії).

СЕС Olmedilla стане завершальним кроком у розширенні сонячних проектів Hive Energy загальною потужністю 2,5 ГВт. Нещодавно компанія ввела в експлуатацію сонячну станцію потужністю 46 МВт в Еспехо, Кордаба.

СЕС Olmedilla дозволить Іспанії прискорити виконання енергетичної стратегії, яка передбачає досягнення 100% відновлюваної електроенергії до 2050 року та скорочення викидів парникових газів на 40% до 2030 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: