В Іспанії планують збудувати найбільшу в Європі станцію з виробництва водню

Іспанська енергетична компанія Iberdrola планує побудувати сонячний парк потужністю 100 МВт, енергосховище та станцію з виробництва водню в Пуертольяно (центральна Іспанія). Проект вартістю 150 мільйонів євро планується ввести в експлуатацію наступного року, пише PV-magazine.

Iberdrola та найбільший в Іспанії постачальник добрив, Fertiberia, планують побудувати найбільшу в Європі водневу станцію, яка живиться чистою енергією. Проект на суму 150 мільйонів євро буде розташований у Пуертольяно, центральна Іспанія. Початок комерційних операцій планується в 2021 році.

Іспанський енергетичний гігант контролюватиме виробництво зеленого водню зі 100% відновлюваних джерел. Рішення буде складатися з сонячної електростанції потужністю 100 МВт, системи акумулювання ємністю 20 МВт · год та станцію з виробництва водню на 20 МВт.

Вироблений зелений водень буде використовуватися на заводі аміаку, виробнича потужність якого перевищує 200 000 тонн на рік. Fertiberia модернізує та модифікує станцію, щоб вона могла виробляти зелений водень та виробляти «зелені» добрива. Компанія зменшить потреби природного газу на заводі більш ніж на 10%.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка