В Ірландії встановлять комунальні системи зберігання енергії загальною потужністю 100 МВт

В Ірландії встановлять системи зберігання енергії загальною потужністю 198 МВт.

Перші два проекти державна комунальна компанія ESB реалізує з компанією зі зберігання енергії Fluence і постачальниками послуг EPC Powercomm Group і Kirby Group, передає pv-magazine

Спочатку буде розроблена система зберігання енергії потужністю 60 МВт у Дубліні та додаткова система зберігання потужністю 38 МВт на генеруючій станції Агада у місті Корк, який розташований на південному-заході країни у 253 км від столиці.

Мета полягає у тому, щоб забезпечити ємність сховища під час сильного і стабільність під час низького вітру.

Ірландська державна комунальна компанія працює з компанією зі зберігання енергії Fluence і постачальниками послуг EPC Powercomm Group і Kirby Group для реалізації цих двох проектів.

«Проекти допоможуть Ірландії досягти своїх амбітних цілей у сфері чистої енергетики і забезпечити більш гнучку, надійну і стійку енергетичну систему», - сказав Пол МакКаскер, віце-президент EMEA по Fluence.

Два проекти призначені для тривалого зберігання. «Ми оснастили ці системи додатковими гнучкими стимулюючими технологіями з прицілом на аукціони DS3 в країні, - заявила ESB. - Подальший захід із закупівель спрямований на забезпечення гнучкості та стабільності послуг з урахуванням інших технічних вимог, таких як субсекундний час відгуку на частотні події».

Обидва проекти зі зберігання електроенергії планують ввести в експлуатацію у січні 2022 року.

Під час аукціону T-4, який закрився в квітні 2019 року, EirGrid закупила необхідні потужності для задоволення поставок в період з жовтня 2022 року по вересень 2023 року. Загальна потужність досягає 7412 МВт, з яких 212 - акумуляторні батареї.

"Акумуляторні проекти дозволять підтримати мережі і сприятимуть ще більшому поширенню берегового та морського вітру, а також сонячної енергії в електроенергетичній системі у найближчі десятиліття», - сказав Пол Сміт, керівник відділу розвитку активів ESB Generation and Trading.

Ірландія, що володіє значними вітроенергетичними потужностями, стала гарячою точкою для розвитку мережевих сховищ у Європі. Країна експлуатує 40% потужностей на відновлюваних джерелах енергії і сподівається збільшити цей показник до 75% протягом наступних років – ривок, який вимагає значного обсягу акумуляторних батарей.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка