В Ірландії старі телефонні будки переобладнають у зарядні станції для електротранспорту

В Ірландії старі телефонні будки переобладнають на швидкісні зарядні станції для електротранспорту.

Пункти зв'язку, які сьогодні практично ніхто не використовує через наявність мобільного зв'язку, модернізують у декілька черг, передає eenergy.media

Спочатку по всій країні планують переобладнати близько 200 старих телефонних будок у станції підзарядки електротранспорту.

Замість телефонів-автоматів з'являться точки швидкої зарядки, які всього за 20 хвилин зможуть «заповнити» акумулятор електромобіля на 100 кілометрів пробігу. Вартість такої зарядки складе приблизно 5 євро (2550 тенге або 445 рублів).

Телефонні будки призначені під переобладнання будуть узгоджуватися з місцевою владою. Відзначається, що ініціативу з радістю підтримала комунікаційна компанія Eir. Саме на її балансі стоять старі телефонні будки, які не приносять прибутку, але потребують обслуговування і ремонту.

Сьогодні на дорогах Ірландії їздить близько 10 тисяч електромобілів (0,5% від загальної кількості транспорту), але у найближчому майбутньому їх кількість планують довести до 1 мільйона одиниць.

На думку експертів, заміна застарілих об'єктів інфраструктури - старих телефонних будок - на сучасні пристрої швидкої зарядки електротранспорту зробить можливим швидкий перехід на електромобілі і прискорить процес декарбонізації Ірландії.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка