В Індонезії побудують геотермальні станції загальною потужністю 110 МВт

В Індонезії на острові Ява побудують дві геотермальні електростанції загальною потужністю 110 МВт.

Проекти реалізує державне підприємство PT Geo Dipa Energi, передає .

Дві геотермальні станції будуть побудовані і введені в експлуатацію на плато Дьенге у провінції Центральна Ява та вулканічному нагір'ї Патухе у провінції Західна Ява.

Проекти, визнані урядом національним стратегічним проектом, забезпечать екологічно чисту базову електроенергію для електромережі Ява-Балі, скоротивши викиди CO2 більш ніж на 700 000 тонн на рік.

На реалізацію проектів з розширення виробництва геотермальної енергії проектів державне підприємство PT Geo Dipa Energi виграло кредит у розмірі 300 мільйонів доларів від Азіатського банку розвитку(АБР).

Крім того, для фінансування проекту буде використаний кредит у розмірі 35 мільйонів доларів з Фонду чистих технологій.

Кредит АБР підвищить здатність GDE планувати і реалізовувати проекти, а також здійснювати буріння за підтримки уряду.

"Геотермальний проект АБР допоможе Індонезії боротися зі зміною клімату та зробить її електричну систему більш стійкою, надійною та ефективною, використовуючи місцеві енергетичні ресурси та завдяки диверсифікації паливного балансу, - каже Вінфрід Ф. Віклейн, директор країни АБР з Індонезії. - Це також допоможе підприємствам та споживачам отримати доступ до доступної, надійної та сучасної енергії».

Проект дозволить накопичити найважливіший геотермальний досвід в Індонезії і зробить внесок у зусилля уряду щодо залучення інвестицій приватного сектора для освоєння нових геотермальних районів, знижуючи ризик розробки проектів на ранніх стадіях.

"Втручання АБР допоможе зробити перехід до чистої енергії ключовою частиною відновлення країни після пандемії, - зауважив старший фахівець АБР з енергетики для Південно-Східної Азії Шеннон Коулін. - Проект створить робочі місця для тих, хто постачає товари та послуги для буріння та будівництва, а також для місцевого населення".

Індонезія володіє найбільшим у світі геотермальним потенціалом, який оцінюється у 29 ГВт, і другою за величиною встановленою геотермальною потужністю у світі - 2,1 ГВт.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка