В Індії розробляють проекти сонячних станцій загальною потужністю 8 ГВт

В Індії розробляють проекти сонячних електростанцій загальною потужністю 8 ГВт.

Про це йдеться у контракті, який індійська компанія, що спеціалізується у сфері "зеленої" енергетики Adani Green Energy (AGEL) підписала з корпорацією по сонячній енергії Індії (Solar Energy Corporation of India, SECI), передає ruscable

Контракт вартістю $6 млрд передбачає будівництво СЕС у різних регіонах Індії та будівництво додаткових виробничих потужностей для виготовлення до 2ГВт сонячних модулів.

Перші 2ГВт сонячної генерації планується ввести в експлуатацію у 2022 році, решта будуть запущені до 2025 року - по 2 ГВт щорічно. Виробничі потужності для виготовлення сонячних батарей і модулів будуть встановлені до 2022 року.

Реалізація проектів дозволить створити 400 тис. нових робочих місць, а вироблена новими генеруючими об'єктами чиста електроенергія – знизити викиди СО2 на 900 млн тонн за період їх експлуатації.

У 2015 році Індія зобов'язалася стати одним із світових лідерів у сфері зміни клімату і поставила за мету досягти 25 ГВт потужності ВДЕ у країні до 2025 року. Інвестиції в проекти на базі ВДЕ складуть $ 15 млрд у найближчі 5 років. З урахуванням підписаного контракту встановлена потужність вже експлуатованих або споруджуваних об'єктів ВДЕ-генерації у портфелі AGEL досягла 15 ГВт.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: