В Індії переведуть 200 житлових будинків на газову суміш з 20% вмістом водню

В Індії переведуть 200 будинків в Кавасі поблизу Сурата на використання спочатку газової суміші з 5%, а потім 20% вмістом водню.

Проект зі змішування водню з трубопровідним природним газом планує реалізувати Індійська Державна Національна теплова енергетична корпорація (NTPC) спільно з Gujarat Gas, передає world-energy.org.

Для початку колонія споживатиме близько 100 см/добу трубопровідного природного газу, змішаного з воденем в обсязі 5% для побутових потреб.

"Проект житлового містечка стане першим у своєму роді у країні, де ми плануємо змішувати «зелений» водень у міській газорозподільній мережі (CGD), - сказав представник NTPC, обізнаний з розробкою. - Як тільки це буде успішно, ми плануємо розгорнути його у різних містах і селищах Індії".

Аналогічні пілотні проекти були успішно реалізовані в Австралії і Великобританії і в даний час очікують комерційного впровадження.

Наразі NTPC прагне визначити компанії, здатні надати рішення для змішування водню для пілотного проекту по газу 100 см/добу. У найближчі два місяці компнаія оголосить оголосить тендер - переможець повинен буде розробити систему змішування, вибрати технологію для електролізера і системи зберігання водню.

Компанія планує запустити пілотний проект до кінця поточного фінансового року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка