В Гвінеї-Бісау побудують найбільшу морську хвильову електростанцію потужністю 500 МВт

Ізраїльська компанія Blackbird International Corp./ WERPO (спеціалізується у сфері розробок ВДЕ) підписала офіційну угоду з урядом Республіки Гвінеї-Бісау про спільне будівництво морської хвильової електростанції уздовж берегової лінії цієї країни. Потужність станції становитиме 500 МВт, завдяки чому вона цілком може отримати звання найбільш потужної хвильової електростанції в світі, повідомляє ресурс OffshoreWind.biz 

Попередня вартість масштабного проекту становить $500 млн. 

Згідно домовленостей, після запуску електростанції, уряд Гвінеї-Бісау отримуватиме 40% прибутку від її діяльності протягом наступних 25 років роботи новобудови. При цьому частка інвестицій з боку уряду складе 30%. 

2.png

Сама ж компанія Blackbird International прогнозує, що витрати на проект з її боку не перевищать $325 млн. Крім того, компанія розраховує отримувати дохід у розмірі $50 млн щорічно від цієї угоди. Зі свого боку уряд Гвінеї-Бісау погодився платити 10 центів за 1 кВт/год електроенергії, виробленої майбутньою електростанцією.

За планом, будівництво хвильової електростанції займе три роки.  

3.jpg

Варто зазначити, що Blackbird International являється єдиним акціонером компанії WERPO (Wave Electricity Renewal Power Ocean Ltd.), яка спеціалізується виключно у сфері розвитку хвильової енергетики. WERPO має у своєму розпорядженні декілька запатентованих технологічних ноу-хау, завдяки чому вона стала одним зі світових лідерів у напрямку «морської енергії». 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка