В Естонії виплачуватимуть 5 тис. євро за покупку електромобіля

Для стимулювання розвитку ринку електромобілів та зниження рівня шкідливих викидів уряд Естонії має намір запропонувати водіям дотації на покупку авто на електротязі. Відповідний план нині напрацьовує міністерство навколишнього середовища Естонії, інформує Autogeek.

План передбачатиме надання фізичним і юридичним особам 5000 євро при купівлі електромобілів. У той же час прем'єр-міністр Естонії Юрі Ратас вважає, що знизити рівень шкідливих викидів можна й шляхом переведення громадського транспорту на біометан або електрику, розвитку трамвайного руху, а також створення більшої кількості велодоріжок.

«Наша мета – до середини століття перетворити економіку Естонії в конкурентоспроможну економіку з низькими емісіями вуглекислого газу. Це означає, що ми повинні діяти негайно, тому що інвестиції будуть довгостроковими і об'ємними і зажадають внеску з боку всіх соціальних груп», – заявив Ратас.

В період з 2011 по 2014 рік естонцям вже виплачували дотації при покупці електромобілів. В цілому покупцям надали дотацій на 10,5 млн євро. Згідно з планом уряду, до 2030 року сукупна емісія парникових газів в Естонії повинна досягти 12 млн тонн. У 2017 році цей показник становив близько 19 млн тонн.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: