В Естонії відкрили розумну шафу для продажу водневих балонів

В Естонії у порту Какумяе Таллінна відкрили першу у світі автоматизовану смарт-шафу з продажу балонів з водневим паливом.

Проект на заправній станції Alexela Group запустив естонський стартап PowerUP Energy Technologies, який спеціалізується на портативних генераторах на паливних елементах, передає glavcom.ua

Розумна воднева шафа буде продавати балони з воднем власникам яхт і автофургонів.

Смарт-шафа повністю автоматизована і заповнена легкими балонами з воднем, які поставляє PowerUP. «Це перший у своєму роді продукт, орієнтований на власників вітрильних човнів, яхт і автомобільних фургонів, - заявили у компанії. - При мінімальному контакті з людиною шафи будуть управлятися додатком мобільної платіжної системи Paytailor, яке спростить продаж балонів».

Покупці зможуть відкрити смарт-шафу, вибрати необхідну кількість резервуарів з воднем, а потім провести оплату через додаток».

«Водень відіграє багатообіцяючу роль у досягненні цілей декарбонізації в усьому світі, – сказав засновник і генеральний директор PowerUP Energy Technologies Івар Круузенберг. - Iнтелектуальна воднева шафа стане першим кроком на шляху переходу Естонії до екологічної енергетики».

У свою чергу виконавчий віце-президент Alexela Group Марті Хяел заявив, що сьогодні необхідно отримати достатню кількість споживачів, щоб стимулювати виробництво екологічно чистого палива і у кінцевому підсумку досягти конкурентоспроможної ціни на водень.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка