В Еміратах побудують найбільшу в світі сонячну станцію з двофазними панелями

В Об'єднаних Арабських Еміратах(ОАЕ) у 35 кілометрах на південь від міста Абу-Дабі побудують найбільшу у світі сонячну станцію з двофазними панелями.

Тендер на зведення СЕС виграв консорціум французької компанії EDF Renewables і китайської компанії Jinko Power Technology Co., Ltd, передає ruscable

Сонячна станція потужністю 2 ГВт буде розташована в районі Аль-Дхафра. СЕС буде найбільшою станцією у світі, що використовує двофазні сонячні панелі, які не тільки перетворюють пряме світло в електрику, але й використовують відбите світло, що падає на зворотну сторону панелі, що сильно підвищує коефіцієнт корисної дії панелей.

Тендер на будівництво найбільшої в світі сонячної електростанції оголосила компанія Emirates Water and Electric Company( EWEC), яка є основною компанією з постачання води і електрики в ОАЕ. Консорціум EDF Renewables-Jinko Power запропонували найкращу ціну за кіловат-годину електроенергії - 1,35 долара США за 1 кВт-год.

Проект буде реалізовано за схемою державно-приватного партнерства (ДПП). EDF Renewables і Jinko Power отримають по 20% акцій електростанції. Решта 60% акцій СЕС будуть належати TAQA і Masdar, двом основним гравцям в електроенергетичному секторі в Абу-Дабі.

На цьому тижні було підписано угоду з EWEC терміном 30 років на закупівлю електроенергії у нової сонячної електростанції.

Початок будівництва сонячної фотоелектричної станції заплановано на кінець 2020 року, а введення її в експлуатацію у 2022 році. Проект будівництва створить приблизно 4000 робочих місць в ОАЕ.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: