В Еквадорі будують схожий на гори житловий квартал на теплових насосах

В Еквадорі будують висотний квартал, який повторює рельєф, топографію і рослинність місцевих гір.

Проект реалізує ательє французького архітектора Жана Нувеля, передає ecosphere.press

Квартал розкинеться на 136580 квадратних метрів і включатиме дев'ять блоків висотою від семи до десяти поверхів. Будівлі, три з яких вже побудовані, оточені кам'яним балконом, загальним для всіх будівель. Балкон являє собою величезний сад з ендемічними рослинами. Зеленню будинки покриті не тільки зовні, але й всередині — численні рослини можна знайти у холах.

Вікна розташовуються таким чином, щоб скоротити необхідність у штучному освітленні. Також у будівлях є система збору і зберігання дощової води, яка йде на полив численних рослин. А система клімат-контролю працює за допомогою енергоефективних теплових насосів.


Звичайно, будівництво величезного житлового кварталу навряд чи можна назвати екологічним, але архітектори постаралися зробити свій проект максимально стійким. На будівництві працюють тільки місцеві робітники і використовуються еквадорські будівельні матеріали.


Всередині кварталу буде розташовуватися внутрішній двір. За задумом, він повинен виглядати як гірський перевал посеред вертикальних садів. У дворі жителі кварталу знайдуть каток, боулінг, музичний зал, майданчик для міні-гольфу, кілька невеликих кінозалів, дитячі майданчики, спортивні майданчики, поле для гри в футбол, тенісні корти, басейн, СПА та інші розваги.

У кожній вежі також є басейн на даху і безліч ліфтів.


Будівництво обіцяють закінчити до 2023 року. Передбачається, що у дев'яти вежах житиме 573 людини.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка