В Дніпрі збудують біогазову електростанцію, що перероблятиме стічні води

В кінці літа планують почати будівництво біогазової електростанції в Дніпрі, що перероблятиме залишки стічних вод в електроенергію. Проект вартістю 310 млн. грн. реалізують за 15 місяців коштом австрійських інвесторів.

Як повідомляє gorod.dp.ua, відповідний меморандум підписали ДніпрОДА, Дніпровська міськрада, Дніпроводоканал і компанія «БІО Енерджі Дніпро».

«На Дніпропетровщині втілюємо енергоефективні технології, які дозволяють заощаджувати державні кошти і піклуватися про екологію. Впроваджувати прогресивні технології допомагають вітчизняні та іноземні інвестори. Черговий такий проект – будівництво біогазової електростанції. Цю австрійську технологію широко використовують в Європі, першою в Україні її впроваджує Дніпропетровщина», – зазначив радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голік.

Електростанцію зведуть на базі Дніпроводоканалу. Вона перероблятиме мул, що утворюється після очистки відходів стічних вод, в електроенергію. Зараз мул зберігають на мулових майданчиках, площа яких постійно збільшується, забруднюючи атмосферу, грунт, надземні і підземні води. Після переробки обсяг мулу значно зменшиться. Біогазова установка щороку вироблятиме 25,5 МВт*год електроенергії. Цього вистачить для живлення великого промислового підприємства або 10 багатоповерхівок.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка