В Чехії заборонили виробництво і продаж товарів з пластику

Парламент Чехії підтримав заборону виробництва і продажу одноразових товарів з пластику, які можна замінити продукцією з інших доступних за ціною екологічних матеріалів, пише Європейська правда.

Найближчим часом у Чехії планують заборонити випуск одноразового пластмасового посуду, знизити загальний обсяг використання пластикової упаковки для продуктів, а також забезпечити збір 90% одноразових пластмасових пляшок. Заборона стосуватиметься й трубочок-соломинок для напоїв та пластикових кріплень для повітряних куль.

Щороку в Європейських країнах виробляється 25 млн тонн пластикових відходів, однак лише менше 30% з них переробляється. Саме тому Єврокомісія планує ввести заборону на низку одноразових продуктів із пластику і штрафувати країни-члени ЄС за пластикове сміття, що не підлягає вторинній переробці. На початку цього року ЄС прийняв першу загальну стратегію щодо переробки пластику: пластикова упаковка до 2030 року має повністю перероблюватися, скоротиться використання одноразових пластмас тощо.  

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка