В Бразилії розпочато будівництво двох нових сонячних електростанцій загальною потужністю 11 МВт

Міжнародна компанія Enel Green Power (розвиток та управління проектами з поновлюваних джерел енергії) розпочала будівництво двох нових сонячних електростанцій на території муніципалітету Такарату (штат Пернамбуко, Бразилія), йдеться в офіційному прес-релізі компанії.
 
Загальна потужність нових сонячних електростанцій Fontes Solar I та Fontes Solar II становитиме 11 МВт. Разом вони представлятимуть собою один з найбільших «сонячних» комплексів Enel Green Power у Бразилії, що після запуску генеруватиме в рік до 17 ГВт електроенергії, достатньої для задоволення енергетичних потреб близько 90 000 домогосподарств країни. Крім того, новий комплекс допоможе уникнути шкідливих викидів вуглекислого газу в атмосферу (більше 5000 тонн на рік). 

Об’єм інвестицій у будівництво сонячних електростанцій становить близько $18 млн.
  
Варто зазначити, що на вказаній території у Enel Green Power вже розташована «вітряна ферма» Fontes dos Ventos потужністю 80 МВт, до якої, після завершення їх будівництва, будуть приєднані нові сонячні електростанції.
 
Реалізація проектів відбувається в рамках контракту з довгострокової закупівлі електроенергії, підписаного за результатами тендеру, який компанія Enel Green Power виграла у грудні 2013 року на конкурсній основі. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка