В Бразилії побудують найбільшу сонячну електростанцію на воді

Міністерство енергетики Бразилії оголосило про початок інвестиційного проекту зі зведення гігантської плавучої сонячної електростанції потужністю в 350 МВт. Очікується, що станція розташується в басейні Амазонки, повідомляє ресурс pv-magazine.com

Вартість електрики, виробленої на такій станції, коливатиметься в межах $68-77 за 1 МВт/год. 

Крім сонячної енергії, майбутня станція в Бразилії буде використовувати також в якості джерела гідроенергії, що дасть в прирості ще додаткові 250 МВт. В цілому, загальна максимальна потужність такої сонячної гідроелектростанції складе близько 600 МВт. Це дозволить СЕС Бразилії стати найбільшим плаваючим об'єктом такого типу в усьому світі. 

Як зазначають у міністерстві енергетики Бразилії, протягом чотирьох місяців на одній греблі країни розпочнуть серію пілотних випробувань щодо майбутнього  будівництва плаваючої сонячної електростанції.

2.jpg

Наразі найбільшою плавучою сонячною електростанцією залишається станція в Японії, потужністю 13,4 МВт. Для порівняння: середній показник потужності різних електростанцій в США становить близько 239 МВт. Тому Бразилія має більш ніж амбітні плани щодо свого проекту. 

3.jpg

Плавучі сонячні електростанції набирають популярності у багатьох країнах світу. Подібні проекти реалізовуються в Австралії, Індії, Японії, Південній Кореї і США. Ключовими перевагами таких генеруючих потужностей є можливість буксування СЕС в регіон, де в даний момент спостерігається підвищений попит на електрику (тим самим мінімізуються втрати при передачі електроенергії), а також відсутність необхідності у виділенні великої земельної ділянки для розміщення масиву сонячних батарей.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка