В Бельгії для поїздки на електровелосипеді знадобляться права

Звертаючи увагу на все більшу популярність електричних велосипедів у Бельгії, міністр транспорту країни Жаклін Галан оголосила про наміри модернізувати дорожній кодекс в частині введення особливих прав для власників таких транспортних засобів, повідомляє ресурс Еuromag.ru

Основна ідея полягає у виділенні трьох категорій даного виду транспорту, для кожної з яких будуть прописані різні умови пересування по дорогах.
Так, електричні велосипеди, що розвивають швидкість до 25 км/год, прирівняють до звичайних велосипедів. Єдина відмінність буде полягати в тому, що управляти електричним велосипедом можна буде лише після досягнення 16 років.

Електричні велосипеди, що розвивають швидкість від 25 до 45 км/год, прирівняють до мопедів класу В. Такі велосипеди потрібно буде реєструвати, оформляти на них страховку і здавати теоретичну частину іспиту на отримання водійського посвідчення.

Електричні велосипеди, що розвивають швидкість понад 45 км/год, прирівняють до мотоциклів з усіма зобов'язаннями, які передбачає даний статус.

Нараз законопроект має пройти стандартну процедуру розгляду. 
Міністр розраховує, що закон набуде чинності весною 2016 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: