В Австрії протестували перший гібридний еко-поїзд

Федеральні залізниці Австрії (ÖBB) приступили до випробувань прототипу першого в країні пасажирського еко-поїзда Siemens Desiro ML Cityjet. Подібні поїзди виробляють менше шкідливих викидів і можуть стати альтернативою дизельним, повідомляє Railtech.com.

Акумуляторні поїзди під назвою Desiro ML Cityjet можуть знизити викиди вуглекислого газу мінімум на 50% в порівнянні з дизельними поїздами. Досі на неелектрифікованих ділянках доріг використовувались зазвичай поїзди з локомотивами на дизельній тязі. Такі поїзди забруднюють навколишнє середовище викидами сажі, а також свинцевих і сірчаних сполук. Крім того, спалювання палива призводить і до викидів вуглекислого газу. Еко-поїзд Cityjet може працювати як на електрифікованих напрямках, так і на неелектрифікованих через вбудовану батарею, яка заряджається на електрифікованих ділянках, коли поїзд живиться від контактної мережі.

Поїзд планують протестувати на чотирьох регіональних, переважно неелектрифікованих маршрутах в Нижній Австрії. Влада очікує, що в найближчому майбутньому такі еко-поїзди витіснять традиційні. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: