В Австрії готуються замінити бензин на водень для автотранспорту

Все більше реалізацій для зменшення шкідливих викидів від використання бензину здійснюється в різних країнах. Австрійський концерн OMV проводить інтенсивні дослідження з використання водню для роботи двигунів автомобілів.
В концерні переконані, що водневе паливо повинно стати важливою альтернативою для власників та виробників авто в наступні роки. В 2012 році у Відні відкрита перша станція заправки автомобілів, котрі можуть їздити на водні. Ще одну станцію планують відкрити в цьому році в Інсбруку.
OMV є партнером німецької ініціативи Н2 Mobility, котра повинна впровадити біля 400 доступних станцій заправки воднем до 2023 року.

Читайте також: Tesla планує розширити мережу зарядних станцій в Європі

У відповідь на зміни клімату проводяться дослідження над новими технологіями. Водень, як паливо, має те, чого хочуть водії і виробники автомобілів – ресурс подібний до традиційного палива і короткий час заправки. Концерн OMV хоче активно проводити дослідження, котрі наразі конче потрібні, щоб цей сегмент ринку палива міг ввійти у фазу досконалості. З свого боку фірма виділяє на ці дослідження 20 млн євро.

На одному із заводів, котрі належать до концерну, виробляється біля 100 тисяч тонн водню при використанні природного газу. Такий варіант теж знижує емісію СО2 на половину. 

Дослідження проводяться разом з університетом в Кембріджі і передбачають отримання водню з води і сонця.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка