В Австрії розробили 425-ватну сонячну панель без прогалин між фотоелементами

В Австрії представили 425-ватний фотоелектричний модуль без прогалин між окремими фотоелементами.

Нову технологію Gapless презентував європейський технологічний лідер Energetica Industries з Лібенфельса, передає ecotechnica

Нововведення дозволить розмістити на модулі стандартного розміру більше фотоосередків, ніж встановлюється зараз. Крім того, усунення зазорів між об'єднаними в електроланцюг елементами сприяє підвищенню ефективності всієї системи.

Розроблювані моделі e. Gapless m hc зможуть забезпечувати вихідну потужність від 400 до 425 Вт. До складу кожного фотомодуля увійде 132 половинчастих фотоелемента. За габаритами нові фотоелектричні модулі практично не будуть відрізнятися від панелей на 60 повних або 120 половинчастих фотоелемента.

«132 фотоелектричних напівелемента замість 60 повних осередків, як у стандартних модулів, але зі збереженням розмірів у поєднанні з орієнтованою на майбутнє технологією 12 шин для відведення струму від осередків, роблять e. Gapless m hc одним з найпотужніших і, з ККД до 21,4%, найбільш ефективних сонячних модулів у своєму класі», - йдеться у повідомленні.

Більш висока ефективність модуля досягається за рахунок усунення зазорів між осередками. Таким чином, поверхня модуля оптимально використовується і досягається пікова потужність модуля від 400 до 425 Вт.

Інноваційне розташування осередків у рядку дозволяє оптимізувати використання площі модуля і підвищити його ефективність, розмістивши два додаткових ряди по шість напівелементів у кожному.

«За допомогою нової технології gapless, яку ми тестуємо вже більше двох років, ми встановлюємо ще один рекорд ефективності наших фотоелектричних модулів", - говорить генеральний директор і засновник Energetica Баттістутті.

Е.Gapless m hc будуть доступні з четвертого кварталу 2021 року.

Energetica зробила великомасштабне виробництво фотоелектричних модулів кліматично нейтральним і отримала престижні нагороди від сонячної промисловості в кінці 2020 року: Solar Award 2020 в Австрії, а також Top Business Model and Sustainability Award 2020 в Німеччині.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка