В Австрії побудують два вітропарки за 63 млн євро

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) видав 63 мільйони євро на фінансування будівництва та експлуатації двох нових вітряних електростанцій в Австрії.

Вітроенергетичні проекти Prinzendorf III і Powi V будуть побудовані, експлуатуватися і належати компанії Windkraft Simonsfeld через одну з її дочірніх компаній, передає powerengineeringint.com

Загальна потужність двох ВЕС складе 43,6 МВт.

З 63 млн євро виданих кредитів 40,9 млн євро ($46 млн) надійдуть безпосередньо від ЄІБ, а 22,1 млн євро ($24,8 млн) надасть Австрійська фінансова компанія Erste Bank.

Windkraft Simonsfeld вкладе у фінансування вітроелектростанцій 21 мільйон євро (23,6 мільйона доларів) власних коштів.

Фінансування від ЄІБ підтримується Європейським фондом стратегічних інвестицій( EFSI), центральним елементом інвестиційного плану для Європи (план Юнкера).

«Просування стійких, конкурентоспроможних і безпечних джерел енергії є ключовою політичною метою і, як кліматичний банк ЄС, пріоритетним сектором для фінансування ЄІБ, - сказав віце-президент ЄІБ, відповідальний за операції в Австрії, Ендрю Макдауелл. - Вітряні електростанції Prinzendorf III і Powi V є свідченням прихильності Австрії переходу на поновлювані джерела енергії”.

Паоло Джентілоні, єврокомісар з економіки, погоджується, що інвестиції у відновлювані джерела енергії мають вирішальне значення для досягнення цілей європейської зеленої угоди і досягнення кліматичної нейтральності до 2050 року. Ця нова підтримка ЄС Windkraft Simonsfeld допоможе втілити в життя дві нові вітряні електростанції, які принесуть чисту енергію ще тисячам домашніх господарств в Австрії”.

У січні 2018 року в рамках EFSI було укладено фінансову угоду на суму 48 мільйонів євро (54 мільйони доларів) про будівництво трьох нових вітряних електростанцій з компанією Windkraft Simonsfeld в Австрії.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка