В Австрії мають намір зобов’язати супермаркети віддавати прострочені продукти безкоштовно

В Австрії планують зобов’язати магазини безкоштовно віддавати прострочені продукти харчування благодійним організаціям.

Таке нововведення передбачає робоча програма нового кабінету міністрів на 2020-2024 роки "Відповідальність за Австрію", передає ТАСС. https://tass.ru/mezhdunarodnaya-panorama/7485185

"План дій проти харчових відходів" складений коаліційним кабінетом міністрів Австрійської народної партії (АНП) і партії "Зелених" передбачає створення системи розподілення продуктів харчування у партнерстві з виробниками, торговими компаніями і благодійними організаціями. Як йдеться у документі, влада має намір ввести заборону на утилізацію продуктів, термін придатності яких закінчився, але які ще можна вживати у їжу. 

Розподіленням таких продуктів займатиметься національний координаційний центр, який контролюватиме їх відповідність нормам і стандартам якості. За основу для нововведення у Австрії взяли досвід Франції, де подібна система передачі продуктів благодійним організаціям запобігає утворенню великих об’ємів харчових відходів.

7 січня президент Австрії Олександер Ван дер Беллен привів до присяги нове коаліційний уряд республіки. Лідер АНП Себастьян Курц став канцлером, лідер "Зелених" Вернер Коглер - віце-канцлером, міністром у справах державної служби і спорту.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка