В Австралії збудують автомагістраль для електромобілів

В Австралії збудують автомагістраль із безкоштовними зарядними станціями з метою стимулювання використання електромобілів. Вона пройде уздовж узбережжя Квінсленда, де знаходиться знаменитий Великий Бар'єрний риф. Загальна протяжність траси, призначеної для електричних автомобілів, складе близько 1 800 км., пише Reuters.

Дорога пройде узбережжям від Кулангатти на півдні до Кернса на півночі країни. На всій протяжності трасу оснастять безкоштовними зарядними станціями.

«Це амбітний проект, але ми хочемо, щоб якомога більше людей підхопили хвилю революції електричних автомобілів і переходу в майбутнє транспортних засобів з низьким рівнем викидів, – заявив міністр транспорту Австралії Стівен Майлз». 

На першому етапі автомагістраль, яка почне діяти в найближчі півроку, охопить 18 міст. Зараз Австралія не входить до числа країн, що мають високий попит на електромобілі – за 2016 рік в країні було 140 електрокарів. Влада планує до 2020 року збільшити цей показник до 12 тисяч, а до 2030-го – до 1 млн. електромобілів.  

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка