В Австралії роботу рудників у денний час забезпечуватиме сонячна електроенергія

В області Пілбара, що розташована у Західній Австралії побудують гібридну сонячно-газову електростанцію для енергозабезпечення гірничодобувного комплексу.

На «зелену» енергію переведуть рудники Fortescue Metals Group, для яких єдиним джерелом енергії зараз є дизельні генератори, в рамках проекту Alinta Energy, передає pronedra.ru

Проект передбачає встановлення сонячної станції потужністю 60 МВт та прокладання 60 км нових ліній для уникнення перевантаження існуючих ліній електропередач. Передбачається, що модифікована ЛЕП зв'яже рудники Christmas Creek і Cloudbreak, що належать Fortescue Metals Group.

Гібридна електростанція також з'єднає шахти Chichester Hub і проект з видобутку руди в Рой-Хілі з існуючою газовою електростанцією Ньюман потужністю 145 МВт. В рамках проекту також встановлять акумуляторний хаб сумарною потужністю 35МВт/11МВт-год.

За допомогою нової гібридної електростанції компанія Fortescue, яка відповідає за реалізацію проекту, зможе цілком покрити свої денні потреби в електроенергії за допомогою відновлюваних джерел енергії. Очікується, що компанія скоротить споживання дизельного палива майже на 100 мільйонів літрів на рік. 

«Реалізація проекту дозволить області Пілбар скоротити викиди вуглецю у порівнянні зі стаціонарною генерацією близько на 40% при гірничодобувних роботах у Christmas Creek і Cloudbreak, - заявила гендиректор Fortescue Елізабет Гейнс. - При цьому буде гарантовано довгострокове і стійке зниження витрат, що допоможе зберегти нашій компанії світове лідерство з мінімальними витратами».

У будівництво станції $16,63 млн інвестує Австралійське агентство з відновлюваних джерел енергії, а $62 млн у вигляді позики надає Фонд інфраструктури Північної Австралії.

Гірничодобувний сектор, на який припадає 10% нашого енергоспоживання, життєво важливий для економіки Австралії, зазначає гендиректор Австралійського агентства з відновлюваних джерел енергії (ARENA) Даррен Міллер. «Alinta доведе, що об'єднання енергетичних навантажень різного походження - сонячна енергія, акумулятор і газ - здатне забезпечити безпечну і надійну електрику, - впевнений він. – Подальші проекти, сподіваюсь, теж будуть стимулювати збільшення обсягів видобутку корисних копалин за допомогою ВДЕ і знайдуть рішення для зниження викидів вуглекислого газу».

Згідно з планом, будівництво гібридної станції почнеться у кінці 2019 року і буде завершене до середини 2021 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: