В Австралії місцева влада одного з штатів компенсуватиме 50% вартості при заміні старих телевізорів на енергоефективні

В австралійському штаті Вікторія місцева влада ввела знижки на нові енергоефективні телевізори і холодильники для заміни старих моделей. Нова техніка дозволяє скоротити витрати на електроенергію, зменшити побутові витрати, а також покращити стан навколишнього середовища, повідомляє Office of Environmentand Heritage.

Місцева влада пропонує компенсувати 40% від вартості холодильника (щорічна економія складатиме до $200 на оплату електроенергії) та 50% від вартості телевізора (щорічна економія на електроенергії – $125). Отримати компенсацію можуть мешканці штату Вікторія, що хочуть замінити холодильник, старший за 6 років, або телевізор із кінескопом.

Програма дозволяє придбати максимум один холодильник і один телевізор на сім’ю, а також не включає в себе налаштування каналів і підключення телевізора до інших пристроїв. Для отримання компенсації австралійці повинні надати Концесійну картку пенсіонера, Картку медобслуговування або медичного страхування, а також Золоту картку ветеранів. Компенсації сплачуються Урядом штату Новий Південний Уельс і залежать від державного фінансування.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: