В Австралії запустять розумну гідроелектростанцію з акустичним сенсорним обладнанням

В Австралії створять "розумну" гідроелектростанцію з використанням акустичного сенсорного обладнання і технології Інтернету речей.

Проект у Новому Південному Уельсі реалізує технологічна Корпорація Voith у партнерстві з австралійським енергопровайдером Snowy Hydro, передає ruscable.

В рамках проекту буде встановлено акустичне сенсорне обладнання для гідроелектростанції "Мюррей 1".

Для моніторингу нової ГЕС будуть використані технології Інтернету речей.

"За допомогою нової цифрової системи процес моніторингу електростанцій можна буде проводити в автономному режимі, причому збір інформації, виявлення та класифікація подій для окремих складових обладнання відбуватиметься автоматично, - пояснює директор з продукту OnCare.Acoustic компанії Voith Hydro Томас Манке. - Оператори установок отримуватимуть підсумкові звіти, що включають детальні відомості про роботу електростанції, що дозволить виявляти потенційні збої в роботі ГЕС на ранній стадії".

Нова система моніторингу ГЕС працюватиме на базі акустичних технологій, що дозволяють виявляти потенційно серйозні інциденти шляхом запису звукових аномалій.

Система OnCare, розроблена компанією Voith, обробляє реєстровану інформацію алгоритмічно і може своєчасно сповіщати відповідальних співробітників про можливі ризики. В основі системи лежить IoT-платфора OnCumulus, що представляє собою хмарне сховище даних, в якому акумулюється вся інформація, що реєструється IoT-датчиками. Таким чином, рішення дозволяє проводити комплексний аналіз і візуалізацію даних в режимі реального часу і генерувати актуальну звітність про експлуатаційні характеристики ГЕС.

Установка системи почнеться в серпні 2020 року і триватиме 6 місяців.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка