В Австралії відкриють ще 19 тисяч робочих місць у сфері ВДЕ до 2025 року

Австралійська Рада з відновлюваної енергетики оприлюднила найбільше дослідження поточної та прогнозованої зайнятості населення у галузі відновлюваної енергетики («Clean Energy At Work»). Дослідження показало, що зайнятість у цьому секторі може збільшитися з понад 25 000 людей станом на сьогодні до 44 000 до 2025 року, пише Clean Technica.

Більшість цих робочих місць буде за межами великих міст. Звіт прогнозує зайнятість 70% сільського населення у сфері відновлюваної енергетики до 2035 року. Йдеться не лише про сезонні роботи з монтажу та будівництва.

«Звіт демонструє величезну можливість створення нових робочих місць за рахунок відновлюваних джерел енергії в Австралії, – заявив Кейн Торнтон, генеральний директор Ради. – Зрозуміло, що ці робочі місця можуть мати величезний позитивний вплив на регіональні громади і повинні бути чітким пріоритетом для уряду в рамках економічного реагування COVID-19».

Дані звіту свідчать, що до 2035 року у зв’язку зі зростанням галузі, буде створено приблизно 50% нових робочих місць, особливо у вітровій галузі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: