В Австралії стартувало будівництво першої теплиці із прозорого «сонячного» скла

Австралійська компанія ClearVue Technologies Limited розпочала будівництво теплиці із прозорого скла з фотоелектричними елементами. Це перша презентація технології у комерційному масштабі для вирощування сільськогосподарських культур, повідомляє List Solar.

Будівництво на території Університету Мердока має бути завершене до кінця цього року, а випробування теплиці почнеться в 2021 році. Технологія ClearVue включає сонячні фотоелектричні елементи на скляному блоці (IGU). Прошарок для ламінування між склом об'єднує ексклюзивний нанокристалічний матеріал ClearVue, а також міні-частинки та спектральне покриття на задній зовнішній поверхні IGU.

2.png

Чотири зони в теплиці включають одну початкову секцію, яка використовує звичайне скло в якості контролю для експерименту. Решта три зони теплиці складаються з трьох різних ітерацій технології сонячного скління ClearVue PV.

Вчені планують провести наукові тести на рослинах у теплиці ClearVue. Дослідження полягатиме в оцінці ефективності склопакета ClearVue для використання у вирощуванні рослин. Компанія очікує побачити початкові результати випробувань у середині 2021 року.

На реалізацію проекту надійшло фінансування у розмірі 1,6 млн. австралійських доларів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка