В Австралії розробили цифрове рішення для моніторинга ефективності вітряних турбін

У вітропарку на півдні Австралії випробовують цифрове рішення для моніторингу та ідентифікації несправностей пошкоджень вітряних турбін.

Проект Ping Monitor реалізує технологічний стартап Ping Services, передає ТАСС

Новий пристрій кріпиться до щогл вітряних турбін за допомогою магнітів, після чого датчики починають процес збору інформації про роботу електростанції. У разі виявлення аномалій, співробітники електростанції отримують негайне оповіщення.

"Технологія виявлення несправностей дозволяє істотно підвищити ефективність роботи вітрогенераторів і, ймовірно, допоможе прискорити процес розширеного застосування поновлюваних джерел енергії, - зазначила аналітик Фонду венчурних інвестицій Artesian Олександра Клуніс Росс. - Новий метод сприяє зниженню не тільки економічних витрат, але і ризиків експлуатації".

Ping Services отримав фінансування у розмірі $1,3 млн для впровадження пристрою Ping Monitor.

У Південній Австралії, де розташований головний офіс Ping Services, на вітроенергетику припадає 34% всієї вироблюваної електроенергії і 35% встановлених потужностей вітряних електростанцій Австралії, чим і обумовлений високий інтерес інвесторів до нової технології.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка