В Австралії потужність дахових сонячних станцій досягла 14,7 ГВт

В Австралії потужність сонячних електростанцій встановлених на дахах будівель перевищила 14,7 ГВт.

Про це йдеться в останньому щоквартальному звіті австралійської енергетичної ради про сонячну енергію, передає world-energy.org

«Станом на кінець червня на дахах Австралії було встановлено понад 2,86 мільйона сонячних електростанцій загальною потужністю понад 14,7 ГВт, - зазначено у звіті. - Дахові СЕС стали другим за потужністю генератором електроенергії в країні».

У квітні-червні 2021 року в Австралії було встановлено 109 000 сонячних електростанцій на даху.

Виконавчий директор Австралійської енергетичної ради Сара Макнамара заявила, що середня встановлена потужність сонячних станцій на даху неухильно зростає і продовжує виправдовувати очікування.

«У той час як 2020-2021 фінансовий рік був важким для більшості галузей промисловості через вплив COVID-19, сонячна фотоелектрична промисловість Австралії, схоже, не зазнала суттєвих втрат, - сказала вона. – Всі адміністративно-теріторіальні одиниці, за винятком Північної території, досягли рекордів за кількістю встановлених сонячних панелей в порівнянні з попереднім фінансовим роком".

Протягом 2020-21 фінансового року у будинках Австралії було встановлено 373 000 сонячних станцій, у порівнянні з 323 500 у 2019-20 роках. Встановлена потужність також підскочила з 2,5 ГВт до більш ніж 3 ГВт, у той час як середня потужність СЕС у червні досягла 8,06 кВт.

Новий Південний Уельс лідирував, встановивши понад 116 000 сонячних систем на дахах і збільшивши потужність 965 МВт на дахах домашніх господарств протягом 2020-21 фінансового року.

У Квінсленді, Вікторії та Західній Австралії було встановлено 212 000 сонячних установок загальною потужністю 1,67 ГВт.

«Збереження низьких витрат на технології, збільшення кількості робочих місць на дому та зміна витрат домогосподарств на поліпшення житла під час пандемії COVID-19 відігравали ключову роль у розширенні впровадження сонячних фотоелектричних систем на дахах», - зазначила Сара Макнамара.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка