В Австралії побудують вітрову странцію потужністю 1,2 ГВт у лісі

В австралійському штаті Квісленд планують побудувати вітроелектростанцію потужністю 1 200 МВт.

Проект реалізує спільне підприємство Forest Wind, створене холдингом Siemens і компанією Квінсленд Clean Sight, що спеціалізується на виробництві електроенергії з ВДЕ, передає ruscable.

226 вітрових турбін встановлять у сосновому бору, що знаходиться у власності уряду штату, у регіоні Wide Bay-Burnett.

Згенерована ВЕС електроенергія буде передаватися на ПС Woolooga у південно-східній частині штату Квінсленд. ВЕС зможе стати учасником національного електроенергетичного ринку і забезпечити чистою і недорогою електроенергією місцевого виробництва один з найбільших центрів навантаження у Австралії.

Forest Wind планує інвестувати у проект $1,3 млрд. Побудувати ВЕС планують у період з кінця 2020 року по 2022 рік. Терміни початку будівництва залежать від строків фінансового закриття проекту та укладання контрактів на поставку електроенергії.

Очікується, що ВЕС зможе видати першу електроенергію у мережу у 2023 році.

Реалізація проекту сприятиме досягненню поставленої урядом Квінсленду мети з доведення частки ВДЕ-генерації в загальному обсязі генеруючих потужностей штату до 50% до 2030 році. Наразі у Квінсленді запропоновані до реалізації проекти будівництва ВДЕ-генерації загальною потужністю понад 18 ГВт.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: