В Австралії невипите пиво перетворили у електроенергію для водоочисної станції

У штаті Південна Австралія мільйони літрів невикористаного пива з місцевих пивоварень були перетворені у електроенергію необхідну для процесу очищення води.

Проект реалізували на заводі з очищення стічних вод Glenelg, який розташований на захід від Аделаїди – столиці штату, передає officiel-online

На заводі пивні відходи змішуються з осадом стічних вод для виробництва біогазу, який потім перетворюється на електрику, що використовується для живлення всього підприємства. За місяць з невикористаного пива згенерували 654 МВт-год електроенергії.

Збираючи по 150 000 літрів пива на тиждень, підприємству вдалося отримати 355 200 кубометрів біогазу тільки у травні і ще 320 000 кубічних метрів - у червні. Електроенергії згенерованої з біогазу вистачить, щоб забезпечити електроенергією 1 200 домогосподарств.

Пандемія і введений через неї карантин негативно позначилися на пивоварній галузі Австралії. Так, у травні одна з найбільших пивоварних компаній країни, Lion Beer Australia, не змогла продати 4,5 мільйона літрів пива.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: