В Австралії 500 дахових сонячних установок об’єднають у віртуальну електростанцію

В Австралії створять віртуальну електростанцію на базі сонячних установок розташованих на дахах понад 500 домашніх господарств і приватних підприємств.

Пілотний проект Symphony реалізується державними енергетичними компаніями Western Power і Synergy спільно з австралійським системним оператором Australian Energy Market Operator, AEMO і курується радником з енергетики уряду штату Західна Австралія, передає smart-energy.com

У віртуальну електростанцію будуть об'єднані енергоустановки встановлені на дахах понад 500 домогосподарств і приватних підприємств у Саутерн-Рівер - передмісті Перта (Perth).

Мета проекту - продемонструвати, як велику кількість дахових сонячних панелей, накопичувачі енергії та велику побутову техніку: кондиціонери та електричні системи гарячого водопостачання - можна об'єднати у віртуальну електростанцію.

«Проект Symphony відкриє можливість жителям Західної Австралії використовувати більшу кількість джерел енергії, - каже міністр енергетики штату Білл Джонстон. - Використання можливостей VPP(Virtual Power Plant) означає меншу потребу в традиційних енергоресурсах, таких як вугілля або газ, що є кроком до більш стійкої енергетичної системи, а також закладе основу для майбутнього, в якому побутові енергоустановки та енергообладнання будуть підтримувати стабільність функціонування енергосистеми, дозволяючи інтегрувати в енергосистему більшу кількість енергоустановок на базі відновлюваних джерел енергії».

Очікується, що реалізація проекту Symphony принесе економічні вигоди і прокладе шлях до більш широкого використання інноваційної технології VPP в основній електричній мережі регіону. В рамках проекту Symphony планується використовувати попередніх проектів, реалізованих Synergy і Western Power, а також досвід компанії Horizon Power в частині реалізації пілотного проекту Onslow der зі створення у прибережному місті Онслоу мікромережі, що об'єднує об'єкти традиційної, сонячної, розподіленої генерації і накопичувачі енергії. Також, будуть використані результати випробувань VPP, які наразі проводить AEMO у Південній Австралії і Новому Південному Уельсі, з урахуванням їх адаптації до місцевих умов.

Вартість проекту становить 35 млн австралійських доларів(≈$ 27 млн). Урядом штату на реалізацію проекту виділено 27 млн австралійських доларів, решту покриють завдяки федеральному фінансуванню.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка