В Аргентині створили водний дрон на сонячній панелі для аналізу стану водойм

Студенти з Ентре-Ріос - провінції у північно-східній частині Аргентини - створили водний дрон, який працює на сонячній панелі і збирає інформацію необхідну для розробки програм з очищення водойм.

Пристрій назвали Canon, передає NTD TV

"Ініціаторами проекту стали хлопці небайдужі до проблеми місцевої затоки, - розповідає викладач Пабло Селіман. - Коли виходиш з води, все тіло вкрите брудом".

Дизайн водного дрону доволі простий, але пристрій збирає дані про солоність води, температуру, а також глибину. Без його допомоги це зазвичай займає багато часу, адже потрібно відправити інформацію у лабораторію і проаналізувати. А поки це зроблять, показники води вже можуть змінитися.

"Сонячна панель живить програмне забезпечення, а також датчики і GPS, - говорить студент Томас Кочендорфер. – Сонячна електроенергія також забезпечує роботу мотора".

Водний дрон зроблений з перероблених матеріалів. "Ми створювали програми, дизайн та інженерну частину методом проб і помилок, - каже студент Агустін Майокко. - Це унікальний пристрій, які ми сконструювали самі».

Canon вже привернув увагу наукової спільноти – аргентинських студентів запросили на Міжнародну наукову виставку у Мексиці.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: