В Антарктиці встановили першу сонячну станцію

В Антарктиці з'явилася перша сонячна електростанція потужністю 30 кВт.

СЕС, яка складається з 105 сонячних батарей німецького виробника Aleo Solar GmbH, встановили на австралійській станції "Кейсі", передає informator.ua.

Три Інвертори Fronius перетворюють постійний струм (DC) в змінний струм 240 В (AC).

За прогнозами, виробленої електроенергії вистачатиме, аби покривати близько 10% енергопотреб антарктичної станції протягом року.

За словами директора Австралійського антарктичного відділу у Департаменті навколишнього середовища та енергетики Кіма Еллісона, сонячна електростанція сприяє зменшенню залежності антарктичній станції від дизельних генераторів, дозволить зменшити витрати на паливо і викиди шкідливих речовин.

Аби встановити сонячні панелі під потрібним кутом, знадобилося два місяці.

"Команда з шести осіб боролася зі складними умовами під час монтажу, - розповідає начальник відділу інженерних послуг Кейсі Дорін Маккарді. - Поряд з хуртовинами, температура повітря досягала мінус семи градусів за Цельсієм, через холод нам довелося використовувати грілки для рук, щоб встановити маленькі і незручні кронштейни і гвинти".

Планується підключити панелі до системи зберігання акумуляторів і з'ясувати, чи можна використовувати сонячну енергію на інших антарктичних станціях Австралії. "Як тільки сонячна система запрацює, ми зможемо проаналізувати її роботу як частину енергосистеми станції, - сказав Кім Еллісон, - Ми зможемо подивитися, як зробити технологію більш корисною у майбутньому".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка