В 2017-му Tesla збудує швидкісні зарядки біля Львова і Житомира

Американська компанія Tesla Motors позначила на карті зарядок на наступний рік дві локації в Україні: біля Львова і Житомира. Майбутні зарядні станції є на карті Supercharger на сайті компанії, пише Еlectrocars.ua.

Відкриття швидкісних зарядних станцій в Україні Tesla анонсувала ще у 2014-му. Збудувати дві зарядні станції біля Львова і Житомира компанія планувала ще цього року, але разом з будівництвом ще кількох станцій у Східній Європі та Середземноморському регіоні відклала це до 2017-го.Поява швидкісних зарядок значно полегшить життя українським водіям електромобілів, зокрема, Model s з двигуном 90 кВт·год зможе зарядитися на 80% лише за 40 хвилин, в той час, як на звичайній заправці доведеться витратити на це кілька годин.

Зараз налічують 4800 швидкісних зарядок Tesla у 769 локаціях по всьому світу. Наступного року компанія продовжить будівництво зарядних станцій у США, Центральній Європі, Канаді, Австралії, а також споруджуватиме їх в Тайвані, Південній Кореї, Новій Зеландії, Мексиці та на Гаваях.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: