В 2014 році Китай збільшив виробництво сонячної енергії більш ніж на 200%

Вражаючими результатами у сфері відновлюваної енергетики поділився нещодавно Китай. За результатами 2014 року загальне виробництво електроенергії від діючих у Піднебесній сонячних установок збільшилося більш ніж на 200% та досягло майже 25 млрд КВт/год. 

Досягти такого значного результату вдалося завдяки стабільній та планомірній стратегії розвитку ВДЕ країни, а також реалізації ряду досить суттєвих проектів у сфері сонячної енергетики. Так, у минулому році в Китаї до роботи приступили нові сонячні установки загальною потужністю 10,6 млн КВт (складає близько однієї чверті світового показника). Крім того, в експлуатацію були здані сонячні електростанції потужністю 8,55 млн КВт та розподілені сонячні установки потужністю 2,05 млн КВт.

Також минулого року в Китаї здійснювалась реалізація проекту зі створення 30 показових зон використання сонячних установок. На даний час в цих зонах вже побудовані сонячні установки потужністю 500 тис КВт, та продовжується будівництво нових сонячних установок потужністю 600 тис КВт. 

Таким чином, до кінця 2014 року загальна потужність діючих у Китаї сонячних установок досягла 28,05 млн КВт, сонячних електростанцій – 23,38 млн КВт, а потужність розподілених сонячних установок зросла до 4,67 млн КВт.

Що стосується планів на майбутнє, то у 2015 році в Китаї планують здати в експлуатацію нові сонячні установки потужністю 15 млн КВт. 

По темі: Китай вперше за 100 років зменшив споживання вугілля

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка