Уряд виділив землю для першої вітроелектростанції у Чорнобилі

Уряд виділив земельні ділянки для будівництва об’єктів вітрової енергетики на території зони відчуження. Рішення стосується дозволу на розроблення проекту землеустрою на кількох ділянках в Іванківському районі Київської області загальною площею 7 га.

«Уряд підтримав пропозицію Мінприроди розвивати надалі зону відчуження як територію змін та інновацій. Сьогодні було «зелене світло» від Уряду щодо розвитку вітроенергетики в Чорнобильській зоні. Це не лише хороша новина для потенційних інвесторів, а й продовження взятого нами курсу на збільшення частки альтернативної енергетики у загальному енергобалансі країни. Для Мінприроди важливо, що об’єкти відновлювальної енергетики не потребують постійної присутності людей і є абсолютно безпечними для довкілля», – сказав міністр Остап Семерак.

Ще у 2017 року Уряд ухвалив низку важливих рішень, які спростили процедуру для ведення господарської діяльності у Чорнобилі. Всього за два роки надійшло понад 60 заявок від вітчизняних та закордонних інвесторів на відведення земельної ділянки у зоні відчуження з метою реалізації проектів відновлювальної енергетики.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка