Уряд Великобританії змусить виробників біопалива у черговий раз проходити перевірку на екологічність продукції

Урядовці Великобританії в черговий раз взялися за регулювання питання щодо використання біопалива на місцевому ринку. Мета, яку  переслідують посадовці у конкретній ситуації, - виконати поставлені перед країною «екологічні плани» до 2020 року.

Вже у квітні 2015 року компанії, що використовують енергетичні установки на біопаливі, повинні будуть довести, що вони дійсно використовують екологічно чисте паливо. В іншому випадку вони позбудуться фінансової підтримки. В рамках цієї перевірки Міністерство енергетики та зміни клімату Великобританії розробило методику, що дозволяє девелоперам підрахувати екологічність біомаси, імпортованої з Північної Америки, повідомляє Український Біопаливний Портал

Очікується, що до 2020 року у Великобританії частка альтернативної енергії досягне 10% від загального енергобалансу країни (цього буде достатньо для річного енергопостачання 8 млн домогосподарств). У зв'язку з цим уряд Великобританії має намір ревізувати свою фактологічну базу з біоенергетики для того, щоб переконатися в її відповідності останніми науковими розробками та, відповідно, екологічності.

Приміром, у 2012 році Міністерство енергетики та зміни клімату Великобританії вже опублікувало біоенергетичну стратегію, яка допускає до застосування лише енергію, вироблену за рахунок екологічно чистих джерел. У 2013 році були опубліковані нові критерії екологічності, що передбачають великі штрафи в разі невідповідності.

У зв'язку з цим у користувачів виникло питання підрахунку рівня викидів вуглекислого газу. Для його вирішення була розроблена нова методика під назвою Контрафактивна модель викидів (BEAC), що дозволяє визначити рівень екологічності альтернативного палива. Її використання допоможе виробникам відповідати законодавчим вимогам Великобританії, які на сьогоднішній момент є найбільш суворими у світі.

BEAC використовує різні сценарії, що моделюють повний цикл наслідків використання альтернативної енергії. Також розглядаються переваги та недоліки різних біоенергетичних сценаріїв. Ця методика не є законодавчим актом, але вона допоможе індустрії перевірити свої виробничо-збутові ланцюжки на предмет рівня викидів в атмосферу. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка