Уряд Франції платитиме держслужбовцям по 200 євро на рік за користування велосипедами

Франція планує більш ніж втричі збільшити частку велотранспорту на дорогах країни. Багаторічний план уряду передбачає розвиток велоінфраструктури, фінансові стимули для велосипедистів і заходи по боротьбі з крадіжками велосипедів, пише Reuters.

Нині частка велосипедів у транспортному потоці Франції складає 3%. Її планують збільшити до 9% до 2024 року, коли країна прийматиме Олімпійські ігри. Саме тому уряд створив спеціальний фонд (на $410 млн.) для розвитку велоінфраструктури. Також держава містам профінансувати будівництвом велодоріжок. Критики нововведень заявляють, що цих коштів недостатньо, аби «перетворити Францію на Нідерланди», однак це гарний початок.


Французький уряд також розширить фінансові стимули для користувачів велосипедів: всі державні службовці отримуватимуть 200 євро на рік, в той час як приватні компанії матимуть можливість платити своїм працівникам до 400 євро без податків на рік. Також відтепер всі новобудови зобов’язані включати в себе стоянки для велосипедів, а в усіх середніх школах до 2022 року введуть заняття на велосипедах.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка