Уряд Франції оголосив тендер на створення власного електромобіля вартістю менше $ 7 тис.

У Франції оголосили про відкриття конкурсу на створення електромобіля вартістю менше $7 тис. 

Як заявила міністр Франції Марі-Сеголен Руаяль, вже в 2016 році відбудеться повноцінний запуск проекту, що покликаний стимулювати приватні компанії створювати екологічно чисті засоби пересування для населення, повідомляє ресурс ІТС.ua

Очікується, що суттєво зменшити вартість авто дозволить відмова від вбудованої на постійній основі батареї на користь мережі зарядних станцій по всій країні, на яких можна буде виконувати швидку заміну акумуляторних блоків.

Блок акумуляторних батарей є найдорожчим компонентом електромобіля, тому багато автовиробників пропонують лізингові угоди. Тобто, замість того, щоб додати $10 тис до загальної вартості автомобіля і заплатити все відразу, можна виплатити цю суму частинами, наприклад, по $100 щомісяця. У Великобританії для Renault Zoe така послуга обійдеться в £70 ($104) на місяць, сума буде збільшена, якщо щорічний пробіг буде більше 12 тис. км.

Експерти вже зараз сумніваються у можливості реалізації французького проекту. Крім того, є й інші труднощі, приміром, у забезпеченні потрібного рівня попиту на даний продукт. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка